״להתבגר צעירים״ תוכנית וובינרים בשידור חי של ה-סטארגייט במשך ארבעה שבועות.

מתנה מהרוח הגדולה !
המחיר המקורי היה $147 

המחיר העדכני לכולנו כמתנה מהרוח הגדולה הוא 37 $ בלבד !
אלקזאר הפתיע את כולנו בסיום התקשור שלו,
לחצו play כדי להקשיב:

 

 

הרשמו כאן לתוכנית הנעורים של אלקזאר.

אנו מזמינים אתכם להקשיב לדברי אלקזאר על נושא ״להיעשות צעירים״ של סדרת הוובינרים. הקליקו על הקישור שלמטה כדי לשמוע את התקשור המלא 


״אהובים אנו מברכים אתכם, כאן אלקזאר.
כפי שהנכם יודעים, עבודת הסטארגייט היא בעיקרה טרנספורמציה אנרגטית. אנו מעוניינים להראות לכם כיצד ליישם זאת בתהליך שאנו קוראים לו ״להיעשות צעירים״. אנו עובדים אתכם ברמה התאית...אנו נעבוד ברמות של הגברת האנרגיה, חיזוק קצות הכרומוזומים שלכם, המיטוכונדריה שלכם ונעבוד באופן מיוחד על תאי הגזע שלכם.
כרגע אנו מעוניינים למסור את ההבנה שכל אחד מהדברים הקטנים הללו הינה תודעה.  גופים אלו הינם ישויות תודעתיות, ואם תתייחסו אליהם בדרך זו הם יוכלו להגיב אליכם.
מה כוונותיכם ומה הנכם מנסים להשיג בעזרת תהליך זה ? האם לא מדובר פשוט להביא את הגוף לתפקד כפי שתוכנן לתפקד ? אמרנו בעבר שהגוף שלכם תוכנן לתפקד במשך מאות של שנים, אך זה אינו מתרחש כרגע על פני כדור הארץ שלכם – למעט מספר מקרים יוצאי דופן.
אז, המיקוד בשלב זה של עבודת הסטארגייט בתוכנית של ״להיעשות צעירים״ הוא לעבוד אנרגטית עם התודעה של ישויות קטנטנות אלו, מכיוון שכאשר אתם מכבדים אותן, כאשר אתם מזהים אותן, אתם יכולים לתקשר איתן. ובתקשורת זו ניתן להשיג איזון, ניתן להשיג בריאות, ניתן לעורר מחדש את הגוף, זהו תהליך של נעורים מחדש.
אז, איננו עומדים להזמין אתכם לעשות תרגילים שונים או דיאטות, אנו נזמין אתכם לכוונן את התפיסה שלכם באשר למה הוא גופכם, אנו נזמין אתכם להירגע, לקבל את האנרגיות שנשתף עמכם, ואז לחגוג את מה שיתרחש בתוך גופכם כשהוא יתחיל לתפקד באופן חדש לחלוטין.


זהו תהליך של לגדול צעירים מחדש לפי תפיסתנו, האם תרצו לנסות זאת ?  
~ אלקזאר.

הרשמו כאן לתוכנית הנעורים של אלקזאר.

Close

50% Complete

Stay connected with the evolution of The Stargate Experience!

Have the latest Stargate messages & meditations sent directly to your inbox...