Představujeme:

Supervědomé vnitřní dítě 

Prožitkový webinář zdarma

sobota 24. října 2020

ve 20:00 h

 

Tato online událost bude zároveň překládána do 9 jazyků! 

Abychom poskytli nejvyšší možnou kvalitu překladů, všechny překládané webináře budou mít premiéru týden po anglickém vysílání.

Připojte se k nám a tisícům lidí po celém světě při této speciální webinářové premiéře! 

Objevte Supervědomé vnitřní dítě ve svém nitru...


 

 Alcazar nedávno přinesl zcela nový aspekt práce Hvězdné brány s vnitřním dítětem: Supervědomé vnitřní dítě. Zjišťujeme, že toto spojení se Supervědomým vnitřním dítětem vytváří rozsáhlé nové potenciály pro urychlení probuzení a tak chceme prozkoumat tento úžasný aspekt Já spolu s vámi při 4týdenním webináři (podrobnosti ohledně programu budou sděleny během tohoto úvodního webináře!).
Zveme vás k tomuto speciálnímu celosvětovému vysílání, kde vám představíme mnohavrstvé schopnosti vašeho Supervědomého vnitřního dítěte, a Alcazar vás provede energetickým prožitkem, jehož záměrem je propojit vás s tímto krásným aspektem Já. 
Supervědomý aspekt vašeho vnitřního dítěte může být vaším nejbližším průvodcem při rozpouštění omezujících vzorců a vytváření nových úrovní svobody ve vašem životě. 
Přidejte se k nám a objevte toto kouzlo v sobě.

 

Zde si poslechněte Alcazarovu pozvánku - klikněte na tlačítko níže...

"Mnoho let jsme sdíleli práci Hvězdné brány s vnitřním dítětem s tisícovkami lidí z celého světa. A oni zažili, jak se jim zvolna měnil život, jak se staré záležitosti z jejich raného dětství, které je omezovaly v jejich dospělém životě, pozvolna rozpouštěly a vytvořily zcela nový prožitek svobody a volnosti v jejich životě. 

Chceme vás nyní zavést ještě dál. Chceme vás zavést do hlubin a výšek vnitřního dítěte. Chceme vám ukázat spojení, které má vnitřní dítě ke svému vlastnímu Supervědomí, a chceme vám ukázat, jak vaše Supervědomí vedlo vaše vnitřní dítě až do tohoto okamžiku vaší dospělosti.

Je toho mnoho ke sdělení, je toho mnoho k pochopení, a je zde také veliký potenciál pro úplně každého z vás, abyste mohli projít branou do zcela nové úrovně prožitku bytí člověkem. Ale k tomu se potřebujete spojit se svým vlastním vnitřním dítětem a my vás provedeme tímto procesem a zavedeme vás hlouběji, hlouběji a hlouběji.

Milovaní, toto je příležitost, kterou každý na vaší Zemi bude muset v určitém bodě své evoluce projít. Ať už v tomto životě nebo v tom dalším, nebo v tom ještě dalším. A tak vám říkáme, pokud slyšíte tato slova – proč čekat?

Vneste více svobody, více kreativity, více hojnosti do svého života tím, že budete pracovat s tím maličkým ve vás, který čeká, až ho osvobodíte, aby vás pak mohl vést do vyšších říší prožitků. Práce Hvězdné brány s vnitřním dítětem je naprosto unikátní a my vás zveme, abyste se k nám připojili a dozvěděli se více o tom, co s vámi chceme sdílet."

Představujeme:
Supervědomé vnitřní dítě 
 

Úvodní webinář zdarma 

sobota 24. října 2020 ve 20:00 h

Toto celosvětové vysílání proběhne týden po vysílání v angličtině.

 

"Je toho mnoho ke sdělení, je toho mnoho k pochopení,
a je zde také veliký potenciál pro úplně každého z vás,
abyste mohli projít branou do zcela nové úrovně prožitku bytí člověkem
." 

 

Přidejte se k nám při tomto vnitřním zkoumání!

00

DAYS

00

HOURS

00

MINUTES

00

SECONDS